Dekoracje ślubne

Ten dzień musi być piękny. Dlatego dekorujemy dla Was kościół, samochód do ślubu. Dbamy o dobry smak i estetykę. Ważne dla nas, by dekoracje stanowiły spójną całość. Mamy pomysły tradycyjne i nowoczesne. Zapraszamy do kontaktu – sprawdź, co mamy Wam do zaproponowania. Kolekcje dekoracji ślubnych Adama i Ewy na dany rok można zobaczyć w naszym biurze.
Elegancko, gustownie, bez zbędnej przesady to nasza złota zasada.
Wszystko jest do ustalenia, choć jak znam Ewę – ona na pewno wymyśli coś ekstra w gratisie specjalnie dla Was (miłą niespodziankę od naszej firmy niekoniecznie florystyczną).

Pośredniczymy też w rozmowach na temat dekoracji kościoła z narzeczonymi, którzy mają ślub przed Wami lub po Was.Zróbmy razem coś pięknego!

dekoracje slubne adam-i-ewa.plWypożyczalnia dekoracji ślubnych

A jeśli masz talent do dekoracji lub florystkę w rodzinie – zrób to sama! My chętnie wypożyczymy Ci akcesoria do dekoracji kościoła bądź sali weselnej. Mamy biały klęcznik i krzesła dla Nowożeńców oraz Świadków, szklane wazony na kwiaty i na świece, latarenki, kule szklane, wstążki, kokardy, tiul... co będę wypisywać – zapraszamy do biura, sami zobaczycie.

Do wazonu z wypożyczalni Adama i Ewy włożysz, co tylko sobie wymarzysz.

Możemy tylko wypożyczyć i się nie wtrącać, ale jeśli chcesz z nami skonsultować Twój pomysł, chętnie posłuchamy i doradzimy.

Lubimy rozmawiać – zapraszamy do kontaktu: 508 294 508Klęcznik i krzesła Nowożeńców

Na własnym ślubie poczuj się jak Król i Królowa. Kolekcja Ludwik XVI: białe, pikowane krzesła dla Nowożeńców i ich Świadków oraz biały klęcznik w tej stylizacji ręcznie robiony tworzący spójną całość z krzesłami. Całość wykonana z drewna bukowego.

Wygoda, dystynkcja, luksus, na jaki Cię stać. Dosyć z pokrowcami maskującymi zwykłe krzesełka i klęcznik. Dosyć z szarfami, wiązaniami, upięciami... Teraz wreszcie możesz usiąść wygodnie, bez stresu, że coś poprujesz, zahaczysz, urwiesz.

Nasze meble pachną nowością. To nasza wizytówka – nikt tego nie ma w Częstochowie. Nowa jakość w naszej ofercie.

Rezerwuj termin: 508 294 508

Korzystanie z tej witryny oznacza, że zgadzasz się z warunkami zawartymi w Polityce Cookies.